На головну
Зіткнення на Самбірщині: загинула водійка електромопеда
Поліція Самбірщина 22 червня 2026, 06:27 2 перегляди 1 хв читання

Зіткнення на Самбірщині: загинула водійка електромопеда

21 червня близько 13:20 у селі Городовичі на автодорозі «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий» сталося зіткнення мікроавтобуса Opel Vivaro та електромопеда. Водійкою мікроавтобуса була 34-річна жителька Самбірського району, а електромопедом керувала 74-річна мешканка того ж району. Внаслідок зіткнення водійка електромопеда була госпіталізована до реанімації і померла від травм. Слідчі поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху. Правоохоронці встановлюють обставини події. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також