На головну
74-річна водійка електромопеда загинула у ДТП
Google Новини Самбірщина Самбірщина 22 червня 2026, 06:37 2 перегляди 1 хв читання

74-річна водійка електромопеда загинула у ДТП

На Самбірщині 21 червня сталася смертельна ДТП за участі електромопеда та мікроавтобуса. Інцидент трапився близько 13:20 на автодорозі «Нижанковичі–Самбір–Дрогобич–Стрий» у селі Городовичі. Зіткнулися Opel Vivaro, за кермом якого була 34-річна місцева мешканка, та електромопед, яким керувала 74-річна жінка. Водійку електромопеда з тяжкими травмами госпіталізували, але врятувати її не вдалося. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 ККУ. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також