На головну
Мешканці Дрогобича провели велопробіг на підтримку екології
Міськрада Дрогобиччина 22 червня 2026, 10:47 4 перегляди 1 хв читання

Мешканці Дрогобича провели велопробіг на підтримку екології

21 червня у Дрогобичі відбувся велопробіг вулицями міста. Подію організували відділ фізичної культури та спорту разом з відділом міжнародних відносин та енергоменеджменту. До заходу долучилися мешканці різного віку, зокрема наймолодшому було 4 роки, а найстаршому — 68 років. Старт був на площі Ринок, де отець Ігор Цмоканич благословив учасників. Велопробіг підтримав екологічні ініціативи та популяризував здоровий спосіб життя, на маршруті були розміщені прапори України для створення особливої атмосфери. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також