На головну
У Дрогобичі триває програма співфінансування «60 на 40»
Міськрада Дрогобиччина 22 червня 2026, 12:08 2 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі триває програма співфінансування «60 на 40»

У Дрогобичі реалізують програму співфінансування «60 на 40», яка покращує об’єкти благоустрою. 60% вартості покриває бюджет громади, 40% – ініціатори проєктів. Завершено благоустрій на вул. Самбірській біля четвертого-шостого під’їздів. Роботи розпочинаються на вул. Вороного 5 і 7. На вул. Грушевського, 48 і 52 (ОСББ «Лідер-Д»), оголошений тендер не відбувся, але договір укладається за спрощеною процедурою. Готуються проєкти на вул. Гребінки, Січових Стрільців, Йосипа Сліпого, Трускавецькій та в селі Рихтичі. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також