На головну
Помер директор Стрийської гімназії №4 Тарас Синюта
Стрийська рада TG Стрийщина 22 червня 2026, 13:31 1 перегляди 1 хв читання

Помер директор Стрийської гімназії №4 Тарас Синюта

На 66 році життя помер багаторічний директор Стрийської гімназії №4 Тарас Синюта. Він працював в освіті 43 роки. Розпочав кар'єру вчителем математики у школах №4 та №10. Був директором школи №5 і з 2000 року очолював гімназію №4. Освітянська спільнота Стрийщини втратила досвідченого педагога. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також