На головну
Самбірські волейболістки знову стали чемпіонками Львівщини
Самбір Інфо Самбірщина 22 червня 2026, 17:46 2 перегляди 1 хв читання

Самбірські волейболістки знову стали чемпіонками Львівщини

18-20 червня у Львові пройшов відкритий чемпіонат Львівської області з пляжного волейболу серед дівчат «Кубок Львова-2026». У змаганнях взяли участь близько 30 пар із різних громад області. Представниці Самбора Олена Курило та Лілія Сушко виграли всі п'ять матчів під керівництвом тренера Володимира Павелка. У фіналі вони перемогли команду ДЮСШ Шептицький-1 з рахунком 2:1. Самбірчанки стали чемпіонками Львівщини вже третій рік поспіль. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також