На головну
Самбір Інфо Самбірщина 23 червня 2026, 07:11 2 перегляди 1 хв читання

Частина Самбора залишиться без води 23 червня

Через аварію на водогоні частина Самбора залишиться без води. Водопостачання буде припинено на таких вулицях: - Є. Коновальця - Милярська - Зелена - Галицька - Братів Бережницьких - І. Дашка - О. Довженка та прилеглих Води не буде сьогодні, 23 червня, з 11:00 до 16:00. Тривають аварійно-відновлювальні роботи. Працівники ВУВКГ просять вибачення за тимчасові незручності. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також