На головну
Павло Лучків здобув бронзу на чемпіонаті України з тенісу
Google Новини Дрогобич Дрогобиччина 23 червня 2026, 07:33 2 перегляди 1 хв читання

Павло Лучків здобув бронзу на чемпіонаті України з тенісу

Дрогобичанин Павло Лучків здобув бронзу на чемпіонаті України U14 з тенісу. Змагання проходили з 15 по 21 червня у Києві. Він виступав у парному розряді з Дмитром Коломійцем з Києва. В одиночному розряді Павло дійшов до 1/8 фіналу. На турнірі «2026 LYTOS CUP U14» в Ужгороді Павло став чемпіоном у парному розряді. Юні спортсмени з Дрогобича, зокрема Ус Жанна та Лев Маєвський, також показали гідні результати і здобули цінний досвід для подальших спортивних досягнень. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також