На головну
У Дрогобичі розробляють план управління відходами
Міськрада Дрогобиччина 23 червня 2026, 08:12 3 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі розробляють план управління відходами

У Дрогобицькій громаді почали розробляти Місцевий план управління відходами до 2034 року. Цей стратегічний документ визначатиме, як організовуватимуть збір, сортування, переробку та утилізацію відходів. Долучитися можуть науковці, фахівці, представники громадських організацій, бізнесу та мешканці громади. Заявки на участь у робочій групі приймають до 1 липня 2026 року. Пропозиції до проєкту можна подавати до 1 серпня 2026 року. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також