На головну
Для школярів Дрогобича безкоштовний проїзд
Міськрада Дрогобиччина 23 червня 2026, 08:47 3 перегляди 1 хв читання

Для школярів Дрогобича безкоштовний проїзд

У Дрогобицькій громаді учні мають право на 44 безкоштовні поїздки на місяць протягом навчального року. Це право надається власникам учнівської Картки дрогобичанина. Улітку ця пільга не діє, і вона буде врахована у рішеннях виконкому про тарифи на пасажирські перевезення. Громадський транспорт Дрогобича обладнаний відеокамерами для контролю якості перевезень. У разі порушень можна звертатися в управління інвестицій та економічного розвитку Дрогобицької міської ради, каб. 215. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також