На головну
Колишні посадовиці Дрогобиччини завдали державі 41 млн грн збитків
Поліція Дрогобиччина 23 червня 2026, 10:27 1 перегляди 1 хв читання

Колишні посадовиці Дрогобиччини завдали державі 41 млн грн збитків

Поліцейські викрили колишніх працівниць Дрогобицької районної держадміністрації. Вони вносили неправдиві дані про отримувачів соціальних виплат у документацію. На підставі фальсифікованих документів кошти отримали особи, які не мали на це права. За січень 2020 - березень 2024 років незаконні виплати отримали 47 жінок. Колишнім посадовицям вже повідомили про підозру. Ще одну співучасницю слідство підозрює у маніпуляціях з виплатами для 9 осіб. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також