На головну
Стрийська рада TG Стрийщина 23 червня 2026, 11:02 2 перегляди 1 хв читання

Вісім сімей у Стрию отримали право на житло

Квартири за адресою Шевченка, 4 у Стрию колись були пересильним пунктом. Понад 20 років тому туди заселили сім’ї працівників місцевих комунальних підприємств. Після реорганізації підприємств мешканці залишились без документів на житло. Юристи Стрийської міськради взялися за справу і провели судові процеси, що тривали два роки. В результаті вдалося визнати право на проживання та приватизацію. Міський голова Олег Канівець вручив мешканцям рішення про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на житло. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також