На головну
Зустріч Вигівського з Послом Данії: обговорення безпеки
Поліція Дрогобиччина 23 червня 2026, 12:47 2 перегляди 1 хв читання

Зустріч Вигівського з Послом Данії: обговорення безпеки

Іван Вигівський провів зустріч з Послом Данії, присвячену безпековим питанням. Українську сторону також представляли Геннадій Федорюк, Олександр Фацевич та Іван Гульпа, з Данії — Каспер Якобсен. Вигівський наголосив на важливості данської підтримки для безпеки й стійкості українських громад. Обговорили безпекові виклики України в умовах агресії РФ та подальшу співпрацю. Згадувались випадки фіктивного замінування та підпали через телеграм-канали. Також обговорили передачу технічних засобів для Нацполіції. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також