На головну
На Стрийщині виявили зловживання при закупівлі дров
Стрий Інфо Стрийщина 23 червня 2026, 14:07 4 перегляди 1 хв читання

На Стрийщині виявили зловживання при закупівлі дров

Колишній уповноваженій особі управління освіти Стрийської міської ради повідомили про підозру. У 2022–2023 роках дрова для закладів освіти закуповували за цінами, що в 1,6–2,2 раза перевищували середньоринкові. Для 10 шкіл, ліцеїв, гімназій та дитсадків придбали понад 3 тисячі кубометрів дров. Переплата за кожен кубометр становила від 780 до 1 600 гривень. Загальна сума збитків бюджету сягнула майже 4 мільйони гривень. Триває досудове розслідування. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також