На головну
Трьом екс-працівницям Дрогобицької РДА висунули підозри у розкраданні
Дрогобицька РДА Дрогобиччина 23 червня 2026, 14:58 2 перегляди 1 хв читання

Трьом екс-працівницям Дрогобицької РДА висунули підозри у розкраданні

Львівська обласна прокуратура висунула підозри трьом колишнім працівницям Дрогобицької РДА. Їх підозрюють у масштабному розкраданні державних коштів через фіктивні соцвиплати. Ці особи були звільнені з посад у 2024 році після появи перших обґрунтованих підозр. Дрогобицька РДА співпрацює зі слідством і подала цивільний позов на відшкодування завданих збитків. Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк наголосив на безкомпромісній боротьбі з корупцією. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також