На головну
Мер Самбора втрачає Audi Q7: авто конфіскують
Стрий Інфо Стрийщина 23 червня 2026, 19:37 2 перегляди 1 хв читання

Мер Самбора втрачає Audi Q7: авто конфіскують

Апеляційна палата ВАКС залишила чинним рішення про конфіскацію автомобіля Audi Q7, яким користувався мер Самбора Юрій Гамар. Суд визнав авто необґрунтованим активом. Автомобіль, вартістю 4,2 млн грн, оформлений на доньку мера. Суд з'ясував, що придбання авто не відповідало офіційним доходам родини. У лютому 2025 року право власності на Audi Q7 переоформили на колишнього працівника комунального підприємства «Об’єднане». Мер Самбора не зміг оскаржити рішення про конфіскацію. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також