На головну
Хода вдячності від випускників у Бориславі
Бориславська рада TG Дрогобиччина 24 червня 2026, 06:42 4 перегляди 1 хв читання

Хода вдячності від випускників у Бориславі

У четвер, 25 червня, випускники шкіл Бориславської громади організують Ходу вдячності Захисникам і Захисницям України. Захід розпочнеться о 13:30 біля Центру дитячої та юнацької творчості. Колона завершить ходу на площі перед міською радою. О 14:00 там стартує урочиста частина заходу. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також