На головну
Модернізують освітлення у Нагуєвичах
Міськрада Дрогобиччина 24 червня 2026, 07:17 4 перегляди 1 хв читання

Модернізують освітлення у Нагуєвичах

У селі Нагуєвичі, на вулиці Івана Франка, проводять капітальний ремонт вуличного освітлення. Проєкт реалізують до 170-річчя від дня народження Івана Франка. Роботи проходять поблизу історико-культурного заповідника «Нагуєвичі». Це ініціатива громади, яку представляє староста Леся Гром. Встановлено: - 10 залізобетонних опор зі світильниками 50 Вт; - 16 світильників 40 Вт; - основи для 10 паркових опор. Завершення робіт планують до кінця тижня. Мета проєкту — підвищення безпеки та комфорту для мешканців та гостей села. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також