На головну
Тарас Кучма взяв участь у святкуванні дня Словенії
Міськрада Дрогобиччина 24 червня 2026, 12:18 2 перегляди 1 хв читання

Тарас Кучма взяв участь у святкуванні дня Словенії

У Києві відзначили Національний день Республіки Словенія. В заході взяв участь міський голова Дрогобича Тарас Кучма на запрошення посолки Матеї Превольшек. Обговорювали міжнародну підтримку України, спільні ініціативи та взаємодію з представниками Луганщини. Посолка наголосила на цінності свободи та важливості міжнародної єдності. Обговорено співпрацю між Дрогобичем та Словенією, яка вже поставила обладнання для місцевої лікарні. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також