На головну
Молодіжний табір у Дрогобичі вивчав відновлювану енергетику
Міськрада Дрогобиччина 24 червня 2026, 13:12 2 перегляди 1 хв читання

Молодіжний табір у Дрогобичі вивчав відновлювану енергетику

У Дрогобицькій громаді у межах Днів сталої енергії відбувся пізнавальний захід для молоді. Учасники Молодіжного центру «Під КОЦом» здійснили поїздку до села Орів, де ознайомилися з роботою вітрових електроустановок. Після екскурсії у центрі відбулася тематична вікторина, де молодь показала знання про енергоефективність і отримала пам’ятні подарунки. Захід організувала Дрогобицька міська рада разом із Молодіжним центром «Під КОЦом». Ініціатива спрямована на формування екологічної свідомості та популяризацію відновлюваних джерел енергії. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також