На головну
У Дрогобичі проведуть майстер-клас з петанку
Міськрада Дрогобиччина 24 червня 2026, 13:53 2 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі проведуть майстер-клас з петанку

25 червня о 15:00 в Дрогобичі на вул. Данила Галицького 8, біля Костелу святого Варфоломія, відбудеться майстер-клас із гри в петанк. Його проведе ветеран Орест Ващишин. До участі запрошуються ветерани війни, військовослужбовці, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей ветеранів та всі охочі мешканці громади. Захід спрямований на фізичне та психологічне відновлення учасників. Організатори: Дрогобицька міська рада, відділ з питань фізичної культури та спорту, Центр ветеранського розвитку. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також