На головну
На Львівщині внаслідок ДТП у селі Городовичі загинула 74-річна водійка електромопеда
Google Новини Самбір Самбірщина 25 червня 2026, 06:41 2 перегляди 1 хв читання

На Львівщині внаслідок ДТП у селі Городовичі загинула 74-річна водійка електромопеда

21 червня на автодорозі Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий сталася аварія. У селі Городовичі зіткнулися мінівен "Opel Vivaro" та електромопед. 74-річна водійка електромопеда отримала травми, її госпіталізували до лікарні, але вона померла в реанімації. 34-річна водійка "Opel Vivaro" — жителька Самбірського району. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України. Санкція передбачає до восьми років ув'язнення з можливим позбавленням водійських прав до трьох років.

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також