На головну
У Дрогобичі нагородили талановитих учнів ліцею Богдана Лепкого
Дрогобич 03244 Дрогобиччина 25 червня 2026, 07:13 3 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі нагородили талановитих учнів ліцею Богдана Лепкого

У Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулося нагородження учнів за високі досягнення в навчанні, науці, олімпіадах та конкурсах. Учнів, які представляли заклад на високому рівні, відзначили грамотами профспілки Міністерства освіти України. Також багато учнів отримали похвальні листи за відмінне навчання та активність. Нагороди вручали міський голова Тарас Кучма та начальник управління освіти Петро Шев’як. Директорка ліцею Наталія Ластов’як зазначила, що вшанування обдарованої молоді стало традицією. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також