На головну
Трьом школярам на Стрийщині винесли вирок за знущання
Стрий Інфо Стрийщина 25 червня 2026, 07:36 1 перегляди 1 хв читання

Трьом школярам на Стрийщині винесли вирок за знущання

У селі Київець на Стрийщині троє школярів знущались над хлопцем з інвалідністю. Інцидент стався у відпочинковій зоні біля магазину, де підлітки били та штовхали потерпілого. Після одного з поштовхів хлопець упав і вдарився обличчям об стіну. Суд призначив двом дев'ятикласникам рік пробаційного нагляду та спеціальну виховну програму. Одиннадцятикласник має виконати 60 годин громадських робіт. Матеріали щодо учасників, які не досягли віку кримінальної відповідальності, розглянуть окремо. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також