На головну
Самбірські волейболістки знову перші у Кубку Львова
Google Новини Самбір Самбірщина 25 червня 2026, 10:01 1 перегляди 1 хв читання

Самбірські волейболістки знову перші у Кубку Львова

Завершився відкритий чемпіонат Львівської області з пляжного волейболу "Кубок Львова 2026" серед дівчат. Пара Олени Курило та Лілії Сушко з Самбора під керівництвом тренера Володимира Павелко втретє поспіль здобула перемогу. У чемпіонаті взяли участь понад тридцять пар волейболісток з різних міст та сіл, серед них: - Львів - Самбір - Мостиська - Шептицький - Судова Вишня - Турка - с. Ралівка Самбірські спортсменки у фіналі перемогли команду ДЮСШ «Шептицький-1» і повернулися додому з нагородами. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також