На головну
Владику Григорія Комара нагородили орденом у Дрогобичі
Міськрада Дрогобиччина 25 червня 2026, 12:12 2 перегляди 1 хв читання

Владику Григорія Комара нагородили орденом у Дрогобичі

У Дрогобичі владиці Григорію Комару вручили Орден «За заслуги перед містом». Він десять років був єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, а з 2025 року очолює Апостольський Екзархат в Італії. Нагороджено за внесок у розвиток громади. Нагороду вручив міський голова Тарас Кучма, привітавши владику з 50-річчям. Комар відзначив цінність нагороди та щоденні молитви за громаду. Петро Шев’як подарував владиці духовні книги, а також вручили вишиванку. Зустріч відвідав отець-декан Іван Паньків, депутати і посадовці міськради. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також