На головну
Стрийська рада TG Стрийщина 25 червня 2026, 13:17 1 перегляди 1 хв читання

Стрийська громада бере участь у конференції в Гданську

У Гданську розпочалася Ukraine Recovery Conference 2026. Захід присвячено відбудові України та її післявоєнному розвитку. Українську делегацію очолює прем'єр-міністерка Юлія Свириденко. Стрийську громаду на конференції представляють міський голова Олег Канівець та заступник Андрій Стасів. У форумі беруть участь представники держав, міжнародних організацій, фінансових інституцій і бізнесу. Обговорюють відновлення України, інвестиції, розвиток інфраструктури, енергетики, громад і нові міжнародні партнерства. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також