На головну
Славська та Степногірська громади підписали меморандум
Стрий Інфо Стрийщина 25 червня 2026, 14:46 1 перегляди 1 хв читання

Славська та Степногірська громади підписали меморандум

23 червня укладено Меморандум про співпрацю між Степногірською селищною громадою Запорізької області та Славською селищною громадою. Це частина проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», започаткованого Міністерством розвитку громад та територій України. Обговорено перспективи співпраці, подальші кроки щодо спільних проєктів, особливу увагу приділили підтримці дітей Степногірської громади. Планується організація оздоровлення й відпочинку дітей на території Славської громади. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також