На головну
У Самборі затримали ще трьох учасників схеми з фіктивними діагнозами
Google Новини Самбір Самбірщина 25 червня 2026, 14:56 6 перегляди 1 хв читання

У Самборі затримали ще трьох учасників схеми з фіктивними діагнозами

23 червня співробітники СБУ та Нацполіції викрили в Самборі трьох учасників схеми виготовлення фіктивних медичних документів. Підозри отримали: - гінекологиня Наталія Хащак, - підприємець Мар’ян Квас, брат ексдепутата Євгена Кваса, - посередник Валерій Мурашов. Ці особи можуть бути спільниками директорки лікарні Олени Легуцької. Їм вручили підозри за перешкоджання діяльності ЗСУ. Раніше Легуцькій та медсестрі Наталії Бегей також було повідомлено про підозри за аналогічні дії. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також