На головну
Відсторонення мера Самбора Юрія Гамара через Audi Q7
Google Новини Самбір Самбірщина 25 червня 2026, 20:11 1 перегляди 1 хв читання

Відсторонення мера Самбора Юрія Гамара через Audi Q7

Міського голову Самбора Юрія Гамара відсторонили від посади. Вищий антикорупційний суд залишив без розгляду його апеляційну скаргу. Рішення суду набрало законної сили 23 червня. Раніше суд ухвалив конфіскацію Audi Q7, яким користувався Гамар. Авто визнано необґрунтованим, оскільки на його купівлю не було законних доходів. Кросовер придбала донька Гамара, але ним користувався лише сам мер. Самбір #Самбірщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Самбірщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також