На головну
Дитячий парламент організував вуличні ігротеки у Болехівцях
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 06:17 2 перегляди 1 хв читання

Дитячий парламент організував вуличні ігротеки у Болехівцях

26 червня 2026 року у Болехівцях Дитячий парламент Дрогобича провів вуличну ігротеку. Захід відбувся в межах міської програми літнього дозвілля «За крок від дому». Ігротека зібрала дітей на активний та веселий день з рухливими іграми та командними завданнями. Присутні також мали можливість завести нові знайомства і отримати позитивні емоції. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також