На головну
Рятувальники у громадах зміцнюють безпеку
ДСНС Стрийщина 26 червня 2026, 07:46 1 перегляди 1 хв читання

Рятувальники у громадах зміцнюють безпеку

Уже рік офіцери-рятувальники працюють у громадах, беручи приклад з проєкту «Поліцейський офіцер громади». Вони охопили всі територіальні громади України, за винятком тимчасово окупованих територій. За рік роботи офіцери: - понад 5 тисяч разів реагували на надзвичайні ситуації, - майже 14 тисяч разів ідентифікували вибухонебезпечні предмети, - евакуювали понад 3 тисячі громадян. Завдяки їх роботі кількість пожеж на відкритих територіях скоротилася удвічі. Однак, робота небезпечна: на Харківщині загинув офіцер Іван Сєрий, ще 7 фахівців отримали поранення. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також