На головну
Колишню посадовицю обвинувачують у збитках майже на 1,4 млн грн
Google Новини Дрогобиччина Дрогобиччина 26 червня 2026, 09:32 2 перегляди 1 хв читання

Колишню посадовицю обвинувачують у збитках майже на 1,4 млн грн

На Дрогобиччині судитимуть колишню фахівчиню з публічних закупівель ліцею Львівської обласної ради. Її обвинувачують у службовій недбалості, яка призвела до збитків місцевого бюджету на майже 1,4 млн грн. Слідство встановило, що у 2025 році жінка організувала закупівлі обладнання для навчальних кабінетів, завищивши вартість майже вдвічі. Переплата склала близько 1,39 млн грн. Завдані збитки вже відшкодовано у повному обсязі. Їй загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також