На головну
У «Шегинях» вилучили техніку на 18 млн грн
Стрий Інфо Стрийщина 26 червня 2026, 10:06 1 перегляди 1 хв читання

У «Шегинях» вилучили техніку на 18 млн грн

У пункті пропуску «Шегині» за добу виявили дві спроби ввезення незадекларованої електроніки. Перший випадок стосується 36-річного жителя Івано-Франківщини, який перевозив техніку Apple на суму близько 850 тис. грн. Другий інцидент стався з 46-річною мешканкою Львівщини, в автомобілі якої знайшли 487 гаджетів від Apple, Samsung і Google вартістю 17 млн грн. Усю техніку було вилучено. Також повідомлено БЕБ про можливі ознаки злочину у другому випадку. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також