На головну
Рятувальники у Славську евакуювали чоловіка з гори
Стрий Інфо Стрийщина 26 червня 2026, 10:51 2 перегляди 1 хв читання

Рятувальники у Славську евакуювали чоловіка з гори

25 червня рятувальники отримали повідомлення про 55-річного чоловіка поблизу Славська, якому раптово стало погано. Його підозрювали у наявності інфаркту міокарда. Спеціалісти транспортували потерпілого з гори складною місцевістю на гамаку до автомобіля швидкої допомоги. Далі чоловіка відправили до медичного закладу. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також