На головну
У Дрогобичі обговорять повернення українців
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 11:12 1 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі обговорять повернення українців

30 червня у Дрогобичі відбудеться діалогова зустріч в рамках проєкту «YOUA – Формуємо нові шляхи, будуємо майбутнє України». Проєкт спрямований на вдосконалення сервісів для громад, зокрема для внутрішньо переміщених осіб та тих, хто повертається з-за кордону. Запрошені представники органів місцевого самоврядування, соціальної сфери, активісти, бізнесмени, внутрішньо переміщені українці та небайдужі мешканці. Проєкт реалізується благодійним фондом «Рокада» за підтримки Уряду Німеччини та GIZ Ukraine. Участь добровільна для всіх, хто розглядає або вже повернувся до України. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також