На головну
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 11:53 2 перегляди 1 хв читання

Гінекологічне відділення в Дрогобичі: сучасні виклики

У Дрогобицькій міській лікарні №1 щодня обслуговується гінекологічне відділення. Медики проводять лапароскопічні операції та рятують жіноче здоров'я. Фахівці лікують різні захворювання: міоми, кісти, аномальні кровотечі, запальні процеси. Війна та стрес погіршили стан здоров'я багатьох жінок. Це підвищує навантаження на відділення, яке вимагає своєчасної діагностики та лікування. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також