На головну
Досвід Дрогобича представили на конференції в Тернополі
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 12:02 2 перегляди 1 хв читання

Досвід Дрогобича представили на конференції в Тернополі

23-24 червня в Тернополі пройшла конференція «Туристично-інформаційний центр: досвід, партнерство, розвиток». Представниця «Туристично-інформаційного центру міста Дрогобича» Христина Шубіна презентувала досвід громади. Учасники обговорили роль туристичних центрів, виклики та перспективи внутрішнього туризму. На заході обговорили налагодження партнерських зв’язків та обмін досвідом. Конференція об’єднала фахівців галузі з різних регіонів України. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також