На головну
Дрогобицька РДА Дрогобиччина 26 червня 2026, 12:47 2 перегляди 1 хв читання

Україна повернула 160 захисників із полону

Сьогодні Україна повернула з російського полону 160 своїх захисників. Всі вони перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених: - військовослужбовці Збройних Сил України; - нацгвардійці; - прикордонники; - воїни Державної спеціальної служби транспорту. Ці захисники боронили Україну в Маріуполі, на «Азовсталі», а також на інших найгарячіших ділянках фронту. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також