На головну
У Бориславі вшанували пам'ять загиблих Героїв
Бориславська рада Дрогобиччина 26 червня 2026, 13:22 1 перегляди 1 хв читання

У Бориславі вшанували пам'ять загиблих Героїв

26 червня в Бориславському міському Палаці культури провели урочистий захід «Вірні присязі та Конституції України». Захід відбувся напередодні Дня Конституції України для вшанування пам'яті тих, хто віддав життя за незалежність держави. Міський голова Ігор Яворський вручив рідним загиблих Героїв звання «Почесний громадянин Бориславської міської громади» (посмертно). Відзнаки отримали родини: - Анатолія Левченка - Володимира Мойшевича - Івана Кульчицького - Сергія Грунта - Максима Худієнка - Сергія Дубика - Андрія Іващенка - Олексія Верєщука - Руслана Кугівчака - Володимира Попеля - Івана Шифурка. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також