На головну
Четверо випускників Трускавця склали НМТ на 200 балів
Google Новини Трускавець Дрогобиччина 26 червня 2026, 15:22 2 перегляди 1 хв читання

Четверо випускників Трускавця склали НМТ на 200 балів

Четверо учнів Трускавецького НВК «СЗШ № 2 — гімназія» склали НМТ з максимальним результатом. Троє з них отримали 200 балів з англійської мови: Данило Олександр, Сінкевич Анна (обидва 11-Б клас, вчителька — Лариса Михальчишин) та Пилипенко Анатолій (11-В клас, вчителька — Леся Терлецька). Кілас Єва (11-Б клас) досягла 200 балів з української мови завдяки підготовці Олесі Рязанової. Адміністрація школи привітала відмінників, побажавши успіхів у вступній кампанії. Успішні результати підвищують шанси на бюджетні місця у вузах. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також