На головну
Чоловік на Стрийщині обікрав церкву
Стрий Інфо Стрийщина 26 червня 2026, 15:42 2 перегляди 1 хв читання

Чоловік на Стрийщині обікрав церкву

На Стрийщині чоловік розбив вікно храму Різдва Пресвятої Богородиці в селі Дем’янка-Наддністрянська вночі 31 травня. Він викрав дві скриньки з пожертвами на суму 354 гривні. Священник виявив крадіжку перед ранковим богослужінням і викликав поліцію. Жидачівський районний суд призначив чоловіку 30 годин громадських робіт після того, як він повернув викрадене, визнав провину та розкаявся. Він зобов'язаний сплатити 665,60 грн судового збору. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також