На головну
Артур Стеців представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з велоспорту
Google Новини Дрогобич Дрогобиччина 26 червня 2026, 18:57 4 перегляди 1 хв читання

Артур Стеців представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з велоспорту

Артур Стеців, вихованець Дрогобицької СДЮШОР «Медик», увійшов до складу національної збірної України. Команду з 13 спортсменів і спортсменок оголосила Федерація велосипедного спорту України. Окрім Стеціва, до збірної увійшли Анастасія Кривошея, Вікторія Поліщук, Мілана Ушакова та інші. Команду тренуватимуть Роман Селіверстов, Олександр Селіверстов, Василій Яковлев, Євген Болібрух та Андрій Каргут. Для Дрогобиччини це підтвердження високого рівня підготовки СДЮШОР «Медик». Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також