На головну
Співробітники намагалися вивезти військовослужбовця зі стрийської лікарні
Стрий Інфо Стрийщина 27 червня 2026, 10:31 3 перегляди 1 хв читання

Співробітники намагалися вивезти військовослужбовця зі стрийської лікарні

На території Стрийської міської лікарні співробітники ТЦК та СП разом із поліцією намагалися вивезти військовослужбовця. Він проходить лікування та вже пройшов комісію на встановлення інвалідності. За словами очевидців, чоловік має медичні документи, що підтверджують його стан здоров’я. Ніхто з присутніх не перевіряв ці документи та не з’ясовував обставини. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також