На головну
13 дітей з Конотопа відпочили у Трускавці
Google Новини Трускавець Дрогобиччина 27 червня 2026, 13:42 2 перегляди 1 хв читання

13 дітей з Конотопа відпочили у Трускавці

У Трускавці останнього тижня червня відпочили 13 дітей з Конотопа Сумської області. Поїздку організували завдяки 172 500 гривень субвенції, виділеної Трускавецькою міською радою. Діти проживали в готелі «Трускавець 365» і насолодилися насиченою програмою. Вони відвідали Нагуєвичі, річку Стрий, фортецю Тустань та інші місця. Організацію оздоровлення забезпечив міський проект «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Артем Семеніхін, міський голова Конотопа, висловив подяку трускавчанам за підтримку та гостинність. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також