На головну
У Стрийській громаді обговорили безбар’єрність
Стрийська міськрада Стрийщина 28 червня 2026, 12:31 3 перегляди 1 хв читання

У Стрийській громаді обговорили безбар’єрність

26 червня у Стрийській громаді відбулося засідання Ради безбар’єрності. Обговорили заходи для створення доступного та інклюзивного середовища. Розглянули звернення щодо встановлення підйомників і пандусів для людей з інвалідністю. Дослідили стан реалізації капітального ремонту тротуару на вулиці Тараса Шевченка. Члени Ради ознайомилися з рекомендаціями посібника «Держава без бар’єрів». Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також