На головну
КП «СМУ» оновило парк у Дрогобичі
Дрогобич 03244 Дрогобиччина 23 червня 2026, 06:47 2 перегляди 1 хв читання

КП «СМУ» оновило парк у Дрогобичі

Парк Богдана Хмельницького відкритий для відпочинку після благоустрою КП «СМУ». Очистили озеро, берегову лінію, облаштували комфортні зони відпочинку, доступні альтанки в оренду за 300 грн на день, столики за 150 грн на день. Оплата можлива через QR-код. Виручені кошти підуть на обслуговування парку. Пропонують безкоштовну риболовлю (окрім нересту) та є піщаний пляж. Вакансія рятувальника відкрита, без нього купання - під особисту відповідальність. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також