На головну
Нові підозри екс-працівникам Дрогобицької РДА
Дрогобицька РДА Дрогобиччина 24 червня 2026, 19:27 3 перегляди 1 хв читання

Нові підозри екс-працівникам Дрогобицької РДА

Львівська обласна прокуратура висунула нові підозри трьом колишнім працівницям управління Дрогобицької РДА. Вони підозрюються в масштабному розкраданні державних коштів через фіктивні соцвиплати. Начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк повідомив, що підозрюваних звільнили ще у 2024 році. Розслідування підтримується Дрогобицькою РДА, яка співпрацює зі слідством. Вже подано цивільний позов на відшкодування збитків. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також