На головну
У Дрогобичі обговорили порушення трудового законодавства
Міськрада Дрогобиччина 25 червня 2026, 06:02 3 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі обговорили порушення трудового законодавства

25 червня в Дрогобицькій міській раді відбулося засідання комісії з питань легалізації виплат зарплат та зайнятості. Засідання провів перший заступник міського голови Роман Бейзик. Обговорили дотримання норм оплати праці та проблеми бізнесу в умовах воєнного стану. Виявили суб'єктів, які нараховують зарплати нижче мінімальних. Представники підприємств запевнили, що надалі дотримуватимуться законодавства. Члени комісії наголосили, що існують випадки неоформленої праці та виплат "у конвертах", що шкодить працівникам і бюджету. Порушники нестимуть фінансову та адміністративну відповідальність. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також