На головну
У Дрогобичі преміюють спортсменів за досягнення
Google Новини Дрогобич Дрогобиччина 25 червня 2026, 07:17 3 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі преміюють спортсменів за досягнення

У Дрогобицькій громаді спортсмени та тренери, які здобули нагороди на чемпіонатах світу, Європи та України в 2025 році, отримають премії. Суми виплат варіюються від 5 до 35 тисяч гривень. Найвищі премії отримають спортсмени: - Тершак Остап, Стахів Віталій – по 30 000 грн; - Гілевич Маркіян, Федурко Наталя – по 20 000 грн; - Гасюк Святослав, Хоменець Олександра – по 25 000 грн; - Товарницький Іван – 30 000 грн; - Фідик Іван – 35 000 грн. Тренери також отримають премії: - Шевчук Андрій – 20 000 грн; - Бирка Андрій – 5000 грн; - Жгута Оксана – 8000 грн. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також